Naszą misją jest zapewnienie Państwa zwierzakom jak najlepszej opieki medycznej, by mogły cieszyć się dobrym zdrowiem przez całe życie.

O nas

Naszą misją jest zapewnienie Państwa zwierzakom jak najlepszej opieki medycznej, by mogły cieszyć się dobrym zdrowiem przez całe życie.

Stale rozwijamy nasze kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, kursach, staramy się być na bieżąco z nowościami w dziedzinie medycyny weterynaryjnej.

Nasze doświadczenie i wciąż pogłębiana wiedza pozwalają nam na troskliwe zajmowanie się chorymi zwierzętami, ale staramy się przede wszystkim stosować szeroko pojętą profilaktykę i służyć właścicielom psów, kotów oraz innych zwierząt dobrą, fachową radą.

Zawsze staramy się zapewnić naszym pacjentom profesjonalną opiekę a naszym klientom miłą obsługę. To nie jest tylko nasza praca, bycie lekarzem weterynarii to nasza pasja.

Nasz zespół

Oferta
Lek. wet. EWA ZYSK

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Uwielbia konie, których ma 8 a jeździectwo od dziecka jest jej największą pasją.

Poza końmi w jej domu mieszkają psy i koty. Plany zawodowe dr Ewy to specjalizacje z chorób i rozrodu koni.

 

Oferta
Lek. wet. KASIA MAŃCZYK

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Kocha wszystkie zwierzęta, dlatego obecnie ma 6 kotów i 2 jeże. Planuje specjalizację z chirurgii małych zwierząt.

Poza wspólnymi zainteresowaniami zawodowymi, łączy nas wspólna przeszłość przedszkolna.